atletikaPřidat do mých lig
Muži:
100 m (vítr 0,0 m/s): 1. Simbine (JAR) 9,97, 2. Kerley (USA) 9,98, 3. Eseme (Kam.) 9,98.
400 m: 1. Van Niekerk (JAR) 44,08, 2. Ndori (Botsw.) 44,61, 3. Dos Santos (Braz.) 44,73.
1500 m: 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:27,14 - evropský rekord, 2. Kipsang 3:29,11, 3. Cheruiyot (oba Keňa) 3:30,30.
3000 m př.: 1. El Bakkali (Mar.) 8:03,16, 2. Kibiwott 8:08,03, 3. Bett (oba Keňa) 8:09,45.
Výška: 1. Baršim (Katar) 236, 2. Tamberi (It.), 3. Potye (Něm.) oba 234.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 601, 2. Kendricks 591, 3. Nilsen (oba USA) 581.
Koule: 1. Crouser 22,55, 2. Otterdahl (oba USA) 21,88, 3. Walsh (N. Zél.) 21,78, ...Staněk (ČR) bez výkonu.
Ženy:
100 m (+0,2 m/s): 1. Richardsonová (USA) 10,76, 2. Jacksonová (Jam.) 10,78, 3. Swobodowá (Pol.) 10,94.
400 m: 1. Kaczmareková (Pol.) 49,48, 2. Klaverová (Niz.) 49,81, 3. Paulinová (Dom. rep.) 50,00.
800 m: 1. Moraaová (Keňa) 1:56,85, 2. Nakaayiová (Ug.) 1:57,78, 3. Gouleová-Toppinová (Jam.) 1:57,90.
3000 m: 1. F. Hailuová (Et.) 8:26,61, 2. Regneruková (Keňa) 8:27,80, 3. L. Hailuová (Et.) 8:29,43.
100 m př. (+0,9 m/s): 1. Amusanová (Nig.) 12,34, 2. Harrisonová 12,35, 3. Aliová (obě USA) 12,38.
Výška: 1. Heraščenková (Ukr.), 2. Olyslagersová (Austr.), 3. Levčenková (Ukr.) všechny 198.
Trojskok: 1. Rojasová (Ven.) 15,18, 2. Bechová-Romančuková (Ukr.) 14,70, 3. Pérezová Hernándezová (Kuba) 14,67.
Oštěp: 1. Kitagučiová (Jap.) 67,04, 2. Littleová (Austr.) 64,50, 3. Peetersová (N. Zél.) 62,73, 4. Ogrodníková (ČR) 60,55.
Další disciplíny:
Muži:
110 m př. (-0,2 m/s): 1. Iribarne (Kuba) 13,25, 2. Kwaou-Mathey (Fr.) 13,26, 3. Mason (Jam.) 13,29.
Kladivo: 1. Nowicki (Pol.) 80,02, 2. Winkler (USA) 78,11, 3. Henriksen (Nor.) 76,75.
Ženy:
1500 m: 1. Mesheshaová 3:54,87, 2. Haylomová 3:54,93, 3. Weltejiová (všechny Et.) 3:55,08, ...10. Mäki (ČR) 4:03,27.
Kladivo: 1. Andersenová 75,40, 2. Kassanavoidová (obě USA) 74,27, 3. Fantiniová (It.) 72,96.
Muži - 200 m (vítr -1,1 m/s): 1. Afrifah (Izr.) 20,67, ...7. Macík 21,35, v rozbězích 24. Kubelík (oba ČR) 21,32, 800 m: 1. Meziane (Fr.) 1:45,92, 10.000 m: 1. Leonard (Brit.) 29:08,33, 400 m př.: 1. Nezir (Tur.) 49,19, 3000 m př.: 1. Quijada (Šp.) 8:28,91, ...5. Habarta 8:42,80, v rozbězích 20. Kováčech (oba ČR) 9:03,27, 4x400 m: 1. Itálie 3:02,49, tyč: 1. Alasaari (Fin.) 571, desetiboj: 1. Rooth (Nor.) 8608 (100 m: 10,81 - dálka: 761 - koule: 15,31 - výška: 203 - 400 m: 49,05 - 110 m př.: 14,43 - disk: 48,63 - tyč: 510 - oštěp: 63,71 - 1500 m: 4:29,66), ...Doubek (ČR) nedokončil.
Ženy - 200 m (-0,1 m/s): 1. Nkansaová (Belg.) 23,31, ...v semifinále 15. Kožuškaničová 24,51, v rozbězích 19. Šplechtnová 23,92, 26. Kvasničková (všechny ČR) 24,20, 1500 m: 1. O’Sullivanová (Ir.) 4:07,18, 400 m př.: 1. Roothová (Nor.) 55,78, ...v semifinále 9. E. Bendová 57,82, v rozbězích 34. Cymbálová (obě ČR) 1:01,23, 4x400 m: 1. Francie 3:30,60, ...v rozbězích 12. Česko (Šmilauerová, Čechová, Cymbálová, Zavadilová) 3:42,74, výška: 1. Kulichenková (Kypr) 191, ...4. Pešová (ČR) 187, dálka: 1. Iapichinová (It.) 693, disk: 1. Van Daalenová (Niz.) 56,77, oštěp: 1. Tzengková (Řec.) 60,73, ...v kvalifikaci 15. Sičáková (ČR) 50,20.
házenáPřidat do mých lig
Finále: Maďarsko - Dánsko 35:26 (14:17)
o 3. místo: Rumunsko - Portugalsko 39:32 (18:13)
motorismusPřidat do mých lig
MXGP:
1. jízda: 1. Febvre (Fr./Kawasaki) 34:50,813, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) -0,822, 3. Prado (Šp./GasGas) -8,411, ...30. Weschta (ČR/KTM) -1 kolo, 34. Nedvěd (ČR/Honda) -2 kola, Terešák (ČR/Husqvarna) nedokončil.
2. jízda: 1. Van Vlaanderen (Niz./Yamaha) 35:14,549, 2. Prado -4,404, 3. Seewer -5,542, ...27. Weschta, 29. Nedvěd oba -1 kolo.
GP celkově: 1. Febvre 43, 2. Prado 42, 3. Seewer 42.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů): 1. Prado 614, 2. Febvre 510, 3. Seewer 465.
MX2:
1. jízda: 1. Geerts (Belg./Yamaha) 33:46,123, 2. Horgmo (Nor./Kawasaki) -2,248, 3. De Wolf (Niz./Husqvarna) -8,918, ...20. Polák -1:40,485, 22. Mandys (oba ČR/Yamaha) -1:56,195, 30. Venhoda (ČR/GasGas) -2 kola.
2. jízda: 1. Adamo (It./KTM) 35:41,660, 2. Längenfelder (Něm./GasGas) -5,279, 3. Geerts -13,877, ...18. Venhoda, 19. Mandys oba -1 kolo, Polák nedokončil.
GP celkově: 1. Geerts 45, 2. Längenfelder 40, 3. De Wolf 38, ...19. Venhoda 3, 21. Mandys 2, 24. Polák 1.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 19 závodů): 1. Adamo 531, 2. De Wolf 496, 3. Geerts 491, ...29. Polák 22, 51. Venhoda 3, 54. Mandys 2.
EMX2T:
1. jízda: 1. Valk (Niz./Fantic) 29:00,766, ...3. Kovář -12,480, 9. Krč (oba ČR/KTM) -45,726, 10. Matějec (ČR/Husqvarna) -49,471, 14. Marek -57,626, 16. Bartoš (oba ČR/KTM) -1:22,908.
2. jízda: 1. Valk 31:04,8889, ...3. Marek -35,736, 12. Matějec -1:38,566, 13. Krč -1:40,431, 15. Bartoš -1 kolo.
GP celkově: 1. Valk 50, ...6. Marek 27, 10. Matějec 20, 11. Krč 20, 12. Kovář 20, 17. Bartoš 11.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Poels (Niz./Bahrajn Victorious) 4:40:45, 2. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) -2:08, 3. Burgaudeau (Fr./TotalEnergies) -3:00, 4. Craddock (USA/Jayco-AlUla) -3:10, 5. Landa (Šp./Bahrajn Victorious), 6. Pinot (Fr./Groupama- FDJ) oba -3:14.
Průběžné pořadí: 1. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) 62:34:17, 2. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -10, 3. Rodríguez (Šp./Ineos Grenadiers) -5:21, 4. A. Yates (Brit./SAE Team Emirates) -5:40, 5. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) -6:38, 6. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -9:16.
baseballPřidat do mých lig
1. McIlroy (Sev. Ir.) 265 (64+66+67+68), 2. MacIntyre (Skot.) 266 (67+69+66+64), 3. An Pjong-hun (Korea) 270 (61+70+69+70), Lingmerth (Švéd.) 270 (66+70+66+68), Scheffler (USA) 270 (68+65+67+70).
1. N. Kordová (USA) 208 (68+69+71), 2. Hullová (Angl.) 212 (68+76+68), 3. Garciaová (JAR) 214 (71+71+72), ...36. Davidson Spilková 225 (76+74+75), 54. Melichová 232 (73+80+79), cutem neprošly 61. Napoleaová 154 (77+77), 97. Melecká 160 (78+82), 107. Kousková (všechny ČR) 169 (78+91).
1. Norrman (Švéd.) 266 (66+67+67+66) v rozstřelu na první jamce, 2. Kimsey (Angl.) 266 (69+66+67+64), 3. Saddier (Fr.) 267 (68+66+67+66) a Cone 267 (71+65+63+68), 5. Glover (oba USA) 268 (63+68+69+68).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers 42:28
Štafety
Muži: 1. Švýcarsko (Hubmann, Hadorn, Kyburz) 1:57:16, 2. Finsko -43, 3. Švédsko -57, ...6. Česko (Roudný, Nykodým, Křivda) -8:09.
Ženy: 1. Švédsko (Lundbergová, Hagströmová, Alexanderssonová) 1:47:6, 2. Švýcarsko -4:28, 3. Norsko -9:59, ...5. Česko (Horčičková, Kosová, Janošíková) -15:03.
střelbaPřidat do mých lig
Muži: 1. Hales (Brit.) 49, 2. Čchi Jing (Čína) 48, 3. Tondaiman (Indie), 4. Vaněk, ...v kvalifikaci 7. Palacký, 21. Borkovec, 42. Lipták, 86. Štěpán (všichni ČR).
Ženy: 1. Scanlanová (Austr.) 46, 2. Gálvezová (Šp.) 45, 3. Kayaová (Tur.), ...v kvalifikaci 29. Matějková, 49. Hrdličková, 64. Závišková, 70. Kučerová, 87. Řezníčková (všechny ČR).
plaváníPřidat do mých lig
Ženy dvojice - technický program: 1. Higaová, Jasunagaová (Jap.) 273,9500, 2. Cerrutiová, Ruggierová (It.) 263,0334, 3. Ozhoginová, Tióová (Šp.) 257,8368, ...v kvalifikaci 22. Klusková, Mrázová (ČR) 183,8601.
Smíšené dvojice - technický program: 1. Satóová, Sató (Jap.) 255,5066, 2. Garcíaová, González (Šp.) 248,0499, 3. Čcheng Wen-tchao, Š’ Chao-jü (Čína) 247,3033.
Muži
1 m prkno: 1. Pcheng Ťien-feng (Čína) 440,45, 2. Olvera Ibarra (Mex.) 428,85, 3. Čeng Ťiou-jüan (Čína) 418,30.
Ženy
10 m věž synchro: 1. Čchen Jü-si, Čchüan Chung-čchan (Čína) 369,84, 2. Spendoliniová Sirieixová, Toulsonová (Brit.) 311,76, 3. Schnellová, Parrattová (USA) 294,42.
Muži - 10 km: 1. Wellbrock (Něm.) 1:50:40,3, 2. Rasovszky (Maď.) -18,7, 3. Klemet (Něm.) -20,5, ...13. Straka -2:35,90, 37. Zach (oba ČR) -6:56,40
triatlonPřidat do mých lig
Smíšená štafeta: 1. Německo (Hellwig, Kochová, Henseleit, Lindemannová) 1:22:08, 2. Nový Zéland -19, 3. Švýcarsko -27, ...Česko (Marek, Mičková, Michálek, Hadravová) dostiženo.